yatak odası takımları ile yatak odası iğne oyaları nı en kolay haliyle göstermek istedim. İlk sırada 33 tane kirpik yapıyoruz daha sonra üzerine 3 sıra zürafa yapıyoruz bunun üstüne uzun olacak şekilde kirpik yapıyoruz , kirpiği yaparken dikkat etmemiz gereken husus kirpiğin birini yanındakine sabitliyoruz diğerinide arada bir zürafa kalacak şekilde işliyoruz bunun üzerinede geniş bir şekilde zürafa yapıyoruz bu zürafanın üzerine de 4 lü sinek kanadı yapıyoruz sonra yine geniş zürafa çekiyoruz ve bu zurfanın üzerine küçük zürafalar yapıyoruz bir zürafanın içine 4 küçük zürafa olacak şekilde bu işlemi iki defa tekrar ediyoruz şimdi buraya kadar olan kısmı iki defa yapıyoruz. Ancak üçüncü defa yapacak olduğumuz sinek kanadını tekli yapıyoruz (altı sıra) olacak. En son sırada 4 lü sinek kanadı yapıyoruz modelimiz bitiyor. Yatak Odası takımı nasıl yapılır ?

Videolar faydalı olduysa beğenmeyi ve içten yorumlarınızı esirgemeyin.

kanalıma ücretsiz abone olmak için : https://www.youtube.com/channel/?sub_confirmation=1 tıklayın

Anlatımlı Örgü Sepeti kanalıma https://www.youtube.com/channel/?sub_confirmation=1 tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz.


İğne Oyası Yapım Aşaması Ve Videoları kanalımda :
en yeni iğne oyaları ile en son çıkan modelleri iğne oyası yazma ile yazma modellerini, iğne oyası gül modelleri ile gülleri , iğne oyası tülbent ile tülbent modellerini , havlu kenarı ve daha bir çok kategoride iğne oyası modelinin anlatımlı videosunu bulabilirsiniz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir